TF7X - Task Force 7X

Airsoft tým Liberec

Facebook

Oblíbené foto

SpolupracujemeSoukromá diskuze

On-line

Anketa

Statistika

Administrace

Recenze příslušenství

Jaké kuličky si mám koupit do airsoft zbraně? Toť otázka. Náš tým dostal k dispozici k otestování nové kuličky Rockets od společnosti GunFire. Aby naše testování bylo co nejvíce objektivní kuličky, jsme porovnali s dostupnými značkami, které jsme měli k dispozici.
Tak na tuto nabíječku si dejte velký POZOR. Během 2 let jsme jich koupili 14 a z toho 12 vyreklamovali s vrácením peněz. 3x nám uvařila akumulátor. Je velmi poruchová ale o něco lepší než trafo z krabice od AEG. NEDOPORUČUJEME! Přesto info zde.
Povedená čínská kovová montáž pro pušky sovětské provenience. Ačkoliv pušky AK nebyly od počátku navrženy s ohledeme na možné příslušentsví jako např. optiky, nabízí tato možnost alespoň nějakou volbu pro montáž. Máte-li na pušce boční líštu, stačí jen montáž rychle nacvaknout.
Recenze reflexního kolimátoru, který je svou univerzálností vhodný snad na všechny druhy zbraní. Podívejte se na výhody a nevýhody různých kolimátorů a sami rozhodněte, který typ by se vám více hodil. Kromě technických parametrů si můžete přečíst rady a tipy při střelbě s kolimátorem.