TF7X - Task Force 7X

Airsoft tým Liberec

Facebook

Oblíbené foto

SpolupracujemeSoukromá diskuze

On-line

Anketa

Statistika

Administrace

Recenze zbraní

Recenze mé plynové sekundární zbraně, na kterou nedám dopustit a kolikrát mě vytáhla z maléru v budově či při prázdnýchh zásobnících v primární zbrani.
V této recenzi se pokusím popsat zbraň, která není zrovna často k vidění, ale její kvality jsou bezesporu k zamyšlení.
Tuto recenzi jsem se rozhodl napsat, jelikož si tuto zbraň, kterou používám, spolu s přikoupenými doplňky, nemohu vynachválit a jsem s ní i přes její zanedbatelné minusy spokojen.
Recenze blowbackové plynové pistole s výkonem přes 320 FPS. S dekorační slevou máte doslova kanón za něco málo přes 2200 Kč. Pistole je celokovová s originálními taktickými střenkami TANIO-KOBA vyrobené v Japonsku. Já je mám zelené, ale existuje i černá varianta.
Recenze manuální repliky služební pistole Policie ČR. Detailně a velmi kvalitně vyrobená AS-15698 pod dohledem české zbrojovky Uherský Brod firmou ASG na Taiwaně. Na první pohled k nerozeznání od ostré předlohy. Svitla snad naděje pro nás patrioty ?
Recenze manuální repliky legendární pistole, která slaví úspěch už od 2. světové války. Přes svou spolehlivost oblíbená i dnes. Tentokrát model  v težší váze UH-HW-961 od taiwanského výrobce UHC.
Recenzce manuální repliky STC-722 od čínského výrobce STTi. Má to cenu za 300,- Kč vůbec kupovat ?
Recenzce podařené repliky CM.031D od čínského výrobce CYMA. Moderní Kalašnikovy nejsou ještě příliš rozšířené, a tak se tento článek může leckomu hodit.