TF7X - Task Force 7X

Airsoft tým Liberec

Facebook

Oblíbené foto

SpolupracujemeSoukromá diskuze

On-line

Anketa

Statistika

Administrace

Galerie, videaGalerie všech fotografií týmu je na http://taskforce7x.rajce.idnes.cz/

GF Point je orientační závod s airsoftovou/vojenskou témetikou. Účastníci museli projít několika kontrolními body a zde splnit zadané úkoly. Závod byl rozdělen na tři kategorie. Team, Profi a Basic. Kategorie se od sebe lišili délkou trasy a obtížností. Vítězové jednotlivých kategorií si odnesli hodnotné ceny.

Operace Lizzard VI. je bojově laděná akce zaměřená na vytlačení nepřátel za hranice provincie Zábul a připravení oblasti pro příjezd rekonstrukčních týmů. Fotky jsou z budování a přípravy prostoru před hrou.

Herní prostor o rozloze několika desítek kilometrů čtverečných, jednotky spojenců přepravované pomocí vojenských vozidel, několik povstaleckých táborů s důležitým materiálem, doposud neprobádané herní lokace. To byl letošní Bloody Sunrise V - Hrozba.

Letošní první akce ze všech plánovaných pro tento rok. Zimní válka s přívaly sněhu a úkolem najít a dobít body, držené nepřítelem. Měli jsme velení čety Alfa 20. Úkol se nám povedlo splnit, nepřítele jsme převálcovali a body obsadili.
Více fotek v albu na rajčeti.

Na pozvání firmy Gunfire, která prodává airsoftové zbraně a vybavení, jsme se zúčastnili jako hosté dalšího ročníku GF Point 2015 Operace Wolfsberg.
GF Point je vytrvalostní závod rozdělený na 3 kategorie. Tým, Pro a Basic. Kategorie se od sebe liší obtížností (délkou trasy) a množstvím úkolů. Akce se zůčastnilo cca 250 závodníků. Na tomto ročníku jsme figurovali jako pozorovatelé.

Více fotek v albu na rajčeti.


 
1  
2  
3  
..  
10