TF7X - Task Force 7X

Airsoft tým Liberec

Facebook

Oblíbené foto

SpolupracujemeSoukromá diskuze

On-line

Anketa

Statistika

Administrace

O týmu

Task Force 7X je fiktivní mezinárodní úderná jednotka složená ze členů různých elitních jednotek z celého světa. Jejím úkolem je bojovat proti všem nepřátelům západních států, současného terorismu a prosazování bezohledného bezpráví. Jako svůj vzor pro bojového ducha, kterým TF7X projevuje své uznání, považuje tyto reálné a fiktivní jednotky: Delta Force, SEALs, US Army Rangers, USMC, Rainbow Six, Task Force 141, ST-6, SAS, SWAT, URNA, 601. SSS, Shayetet 13, Sayeret Golani, Sayeret Matkal aj.


TF7X s 4th Recon USMC

Cílem týmu je se zdokonalit v bojově taktických dovednostech podle principů výše jmenovaných jednotek formou military-simulačních her a tréninků (MIL-SIM). Tým je ochotný spolupracovat s obdobně zaměřenými týmy a jeho hlavní činnosti jsou: průzkum neznámého prostředí, rychlé úderné akce malého rozsahu, diverzní akce na území nepřítele, podpora hlavních bojových sil, záchrana rukojmích, zajištění osobní ochrany VIP osob apod.


Detaily založení týmu najdete v sekci
Historie.
 

Task Force 7X
 
Tým nosí bojové uniformy americké námořní pěchoty USMC v digitálním vzoru Woodland tzv. Marpat, které jsou pro české prostředí vhodnější než světlé pouštní vzory. Výstroj preferujeme modulární (MOLLE) v designu černá a Coyote. Výběr typu nosného taktického systému je na každém jednotlivci, ale dáváme přednost typům Plate Carrier Side Cummerbund System, CIRAS MAR, Commando Recon Chest Harness, Black Hawk Omega (TAC-1) apod.


Task Force 7X
 
 

Tým Task Force 7X je svým způsobem military airsoft tým, ale jelikož se nejedná o reenacting v pravém slova smyslu (napodování skutečné předlohy reálné jednotky), je vhodnější o něm hovořit spíše jako o stylizovaném týmu, který se inspiruje vybavením, výzbrojí, výstrojí a způsobem boje jako zvláštní jednotky  USA a jiných armádních sborů. Určitá volnost a svoboda ve vybavení je velmi podobná stylu jednotek PMC.