TF7X - Task Force 7X

Airsoft tým Liberec

Facebook

Oblíbené foto

SpolupracujemeSoukromá diskuze

On-line

Anketa

Statistika

Administrace

Historie

Začátkem tohoto roku jsme podnikli několik tréninků se zaměřením na taktiku, komunikaci, navigaci a další důležité dovednosti.
Při akcích ASW jsme se účastnili nejen stupně velení při samotné hře, ale i pomoci při stavbě zázemí a dalších důležitých věcí.
Seznámili jsme se a navázali jsme kontakty s dalšími týmy, se kterými budeme dále rozvíjet spolupráci.

Fox: Letošní AS sezóna byla vydařená. Ohledně akcí pro nás byla zlomova ta největší, co se v ČR pořádá a tou byl Protector XI, kde jsme byli hrdými členy PMC společnosti Black Sword Global. Dále vítáme dva nové rekruty a přejeme jim, ať se jim daří.
 
V tomto roce se nám povedlo splnit veškeré vytyčené cíle. Zúčastnili jsme se všech akcí od ASW, podnikli několik tréninků zaměřených na taktiku i další důležité věci a přijali jsme dalšího hráče.
V roce 2012 prošel tým významnou restruktulizací, přičem dosavadní velitel na vlastní žádost odstoupil z vedení a opustil tým. Zbylý členové týmu pokračují v jeho činnosti.
Plány na nadcházející sezonu jsou:
1) Účastnit se akcí pod taktovkou uskupení Airsoft Wars
2) Pořádal vlastní taktické tréninky
3) Rozšířit tým o další vhodné rekruty
Airsoftový tým Task Force 7X (zkráceně TF7X) byl založen 16. prosince 2010 bývalými členy airsoftového týmu Combat Brothers za účelem zkvalitnění svých bojových a taktických dovedností se snahou přiblížit se stylu military airsoft. Všechna práva, povinnosti a výhody týmu Combat Brothers přecházejí do správy týmu Task Force 7X včetně veškerého duševního vlastnictví webmastera tj. jeho tvorby, nápadů a myšlenek. Tým Combat Brothers prošel dne 15.12.2010 reorganizací a jako takovému mu je umožněn jeho samostatný vývoj. Tým Task Force 7X je samostatný airsoftový tým s interními pravidly a velitelem jednotky, který je odpovědný za akce-schopnost týmu. Web týmu http://taskforce.7x.cz/ byl spuštěn 1. února 2011 a stejného data proběhlo i finanční vyrovnání se členy původního týmu. Průběh roku a působení týmu naleznete uvnitř příspěvku...
V roce 2010 jsme byli celkem na 13 bojových akcích včetně 2 ročníků akce ZONA a Multikempu od AVA, kde jsme tak trochu hostovali. Tento rok jsme především jezdili na větší akce, pořádané jinými týmy a měli jsme tak možnost utkat se i s ostatními. Navázali jsme různé druhy spolupráce, z čehož asi nejcennější jsou aktivity s jabloneckým  týmem Antidirect. Na konci roku nás bylo celkem 12, avšak 15. prosince se tým reorganizoval a rozdělil. Nový tým s jasným vedením, myšlenkou a pravidly byl oficiálně oznámen 1. února 2011 To nejlepší z fotografií za rok 2010 je ve videu uvnitř tohoto příspěvku...
V roce 2009 11. února, vznikl tento web a uskupení nezávislého airsoftového týmu Combat Brothers (CB nebo Cbros zkráceně). Začínali jsme o 6 členech a již od začátku s AEG zbraněmi a sekundárními manuály.  Tito zakládající členové byli Radim, Lukáš, Ondra, Honza, Petr a Míra. Jednatel týmu a webmaster byl Radim. Větší část týmu byli křesťané. Tým byl jedinečný tím, že neměl typické vedení jako v ostatních AS týmech a měl v podstatě volnost ve výstroji a výzbroji. Přesto jsme neoperovali bez organizace a každou AS akci měl na starosti někdo jiný nebo nějaký vedoucí tým. Ke dni 11.2.2010 měl tým Combat Brothers 9 stálých členů a uvažovalo se o dalších.  Za rok 2009 jsme provedli 14 akcí, z čehož jedna byla nebojová. Smysl našeho týmu byl jasný: "Hrajeme pro zábavu a pro navozování nových kontaktů. Rádi se podělíme o to, čemu věříme."